מכון רישוי סכנין – פרטים ושעות פעילות : מכון רישוי סכנין נמנה בין המכונים הוותיקים בארץ ובמיוחד באזור הגליל.
במכון רישוי סכנין ניתן לקבל שירותים שונים לרבות טסט שנתי לרכב כפי שמחייב החוק הישראלי, ייצור לוחיות רישוי ובדיקת עשן.
המכון נמצא על הכביש הראש בסכנין ברחוב הגליל 160.

מכון רישוי סכנין – פרטים ושעות פעילות

ימי הפעילות של מכון רישוי סכנין:

שעות העבודה של מכון רישוי סכנין כלהלן:

08:00 בבוקר עד 16:00 אח"צ

הנחיות לביצוע טסט שנתי לרכב:

עם הגעתך למכון הרישוי לביצוע טסט שנתי לרכב עליך להצטייד ב: רישיון רכב בתוקף אשר מוטבעת עליו חותמת תשלום אגרת רכב, ביטוח חובה לרכב בתוקף, ת"ז של בעל הרכב. (במידה והרכב אינו בבעלות הנהג יש עליו להצטייד בת"ז של בעל הרכב + ייפוי כוח מבעל הרכב).

עלות טסט שנתי לרכב היא: רכב פרטי בנזין 96 ש"ח, פרטי דיזל 103 ש"ח, אוטובוס זעיר 124 ש"ח, מונית 103 ש"ח, משאית N2 עולה 143 ש"ח, נגרר 33 ש"ח, טסט חוזר בנזין+דיזל 19 ש"ח, טסט חוזר אוטובוס 25 ש"ח, טסט חוזר משאית 31 ש"ח, אישור החלפת מנוע עולה 30 ש"ח, אישור צמיגים עולה 30 ש"ח.

אורך תקופת טסט זמני לתיקון ליקויים היא שבוע ימים.

המייל של מכון רישוי סכנין: btest@btest.co.il
הוצצאפ של מכון רישוי סכנין: 054-7474098
טלפון של מכון רישוי סכנין: 04-6746762
פייסבוק של מכון רישוי סכנין: www.facebook.co.il/btest100
יוטיוב של מכון רישוי סכנין: https://www.youtube.com/channel/UCI8ITPFN2N0u-TxdUCExGpw
וויז של מכון רישוי סכנין: מכון רישוי סכנין

ולסיום כמו שאומרים עברתי טסט תקין במכון סכנין.

ועל חווית הטסט במכון רישוי, כתיאורו של אחד הלקוחות המרוצים שלנו:

"הטסטר ממשש לי את המגבים ואני מרגיש איך לאט לאט הגוף שלי מתכווץ. הוא מבקש ממני לפתוח מכסה מנוע ומסתכל פנימה עם פנס, מפשפש המון זמן וסוגר. לא אומר לי כלום. הסרעפת שלי מתחילה להינעל. אחר-כך מתחילה הסדרה של האיתותים ימין-שמאל וכל המשחק של האורות. ואז בדיקת אורות, עם המכשיר הזה שזז על גלגלים וצריך לסנוור אותו. הטסטר ממשיך לא להגיד כלום. פרצוף פוקר. אני מתקדם לבור. יש למטה איש, שצועק הוראות ואני לא שומע כלום. תמיד בטסטים השמיעה שלי נחלשת. אני מסובב את ההגה ימינה ושמאלה בתנועות מהירות. אף אחד לא אומר לי כלום. רק מסמנים לי להמשיך הלאה אל הגלגלת לבדיקת ברקסים. אני נותן ברקס – בהתחלה גלגלים קדמיים ואז אחוריים ואז בלם יד. יאללה תגיד משהו. הוא לא אומר כלום. שולח אותי לבדיקת גזים, “שם מאחורה”.

אני נוסע לבדיקת גזים. יושב שם איש נחמד ומקליד משהו על מחשב ישן. הוא מכניס מקל לאגזוז שלי ואומר לי לתת גז. אני נותן גז. עוברות דקה שתיים והוא שולח אותי למשרד. איך היה? הוא לא עונה לי. אני הולך למשרד.
הפקידה מסתכלת עליי, אני מסתכל עליה בחזרה, אופטימי עם עורף תפוס. “חסרים לך פסים זוהרים”, היא אומרת, “זה 20 שקל”. אני משלם לה בשמחה. עברתי את הטסט. בקלות. בחיי שהם צריכים לשנות את הלוגו ל”טסט סבבה בסכנין”.
'קרדיט; אתר כבישים'

רוצים לשאול שאלות בנושא מכון רישוי סכנין – פרטים ושעות פעילות ?

כתבו לנו ונשמח לענות.

 

 

חזרה לעמוד הבית